• A DRESS FULL OF STARS

  DSC00733-2

  Currently in California the weather just can’t make up its mind. One day it’s sunny, the next one the whole city is flooded and the power is being shut down in your whole neighborhood for hours. Say whatever you got to say, but California people just can’t handle the rain. And there’s no surprise about it at all since the whole region was suffering from a drought. It seems like because of the crazy weather, this year the drought is gone! But that also means it’s totally normal to be wearing two layers of coats one night (yep, that temperature reminded me a little bit of my home), and the next morning be completely  fine in your cut-off denim shorts.

  Pogoda w Kalifornii nie może się zdecydować. Jednego dnia jest ciepło i słonecznie, a następnego lokalne wiadomości ogłaszają katastrofę z powodu deszczu i burzy, całe miasto jest sparaliżowane, samochody pływają na ulicach, a prąd znika z tysięcy domów. Co jak co, ale z deszczem tu sobie nie potrafią poradzić – trudno też się dziwić, bo przez lata kropelki deszczu pojawiały się tutaj raz albo dwa razy na rok. A teraz, podobno nawet ta susza, która niszczyła Kalifornię od tak długiego czasu jest już zażegnana. W każdym razie, coś za coś. Suszy nie ma, ale zwariowana pogoda jest na pewno i to już normalne, że w jednego dnia opatulam się w dwie wartwy okryć wierzchnych (czuję się prawie jak w domu ^^), a następnego zakładam jeansowe szorty.

  stardress1

  Yesterday was warm enough for a dress so I finally got this one out of my closet.  I love the fabric it’s made of even though it gets creased like crazy, which you probably can see on the photos but don’t worry – recently I was introduced to a wonderful and magical world of steamers and got myself one so wrinkle-free clothes – here I come! The dress is from ASOS and I got it when it was 70% off – unfortunately they don’t have this promotion anymore, but it’s still on sale so I suggest getting your hands on it quickly. See you next week!

  Wczoraj było ciepło na tyle, żebym wyciągnęła z szafy tę sukienkę. Uwielbiam materiał, z którego jest zrobiona, chociaż gniecie się jak szalona. Prawdopodobnie widzicie to aż za dobrze na zdjęciach, ale proszę się nie martwić – ostatnio zostałam zaznajomiona z tajemniczym i magicznym światem steamerów, ba! nawet sobie jeden steamer sprawiłam, także na tym blogu nadchodzą właśnie czasy niepogniecionych ubrań! Sukienka, którą mam na sobie jest z ASOSa i upolowałam ją, kiedy była przeceniona o 70% – niestety nie ma już tej konkretnej akcji, ale jest dalej w promocji, więc polecam szybko się do niej dorwać! Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

  stars2DSC00772star3

  wearing

  Chandelier Star Print dress

  Esprit bag (similar here)

  Share:

  8 Comments

  1. February 28, 2017 / 10:35 am

   Wyglądasz przepięknie! Zazdroszczę sukienki <3

  2. February 28, 2017 / 4:07 pm

   I can’t get over the star trend!

   Liv

   livforstyle.net

  3. Mugofmorning
   March 2, 2017 / 9:41 pm

   Piekna sukienka????

  4. ola
   March 4, 2017 / 9:06 am

   Weronika, czy to są twoje naturalne włosy, czy może je kręcisz/robisz z nimi cos specjalnego? <3

  5. Basia
   March 6, 2017 / 11:18 am

   Sukienki to coś zdecydowanie w moim stylu! A ta jest luźna, wygodna i idealna na codzień. 🙂 Świetnie wyglądasz!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  Looking for Something?