DSC09760-4

Aloha! What a crazy week! Together with my boyfriend we’re moving to a new place in two days and right now we’re between packing boxes, cleaning the fridge, doing last minute loundry and making sure all plates are protected.

Aloha! Co za szalony tydzień – za kilka dni razem z moim chłopakiem przeprowadzamy się do nowego mieszkania i w tym momencie możecie nas znaleźć gdzieś pomiędzy pakowaniem pudeł, czyszczeniem lodówki, robieniem prania na ostatnią chwilę i upewnianiem się, że wszystkie talerze są zabezpieczone.

DSC09903-3

If you moved at least once, you know that the entire process is probably the most stressful / exciting / draining experience you can think of – I remember moving to a new apartment in London with my flatmate, we carried everything we had in trash bags and by the time we dragged them to the fourth floor of the building (which had the steepest stairs, how convenient), we were pretty much half dead.  So yeah, even though moving’s not always so much fun, I’m really looking forward to our new place – for the first time in my life I’m gonna have my own “office”, which basically means means my own desk with a chair but still, it’s super exciting!

Jeśli przeprowadzliście się chociaż raz w swoim życiu, to wiecie, że cały ten proces to chyba jedno z najbardziej stresujących / eskcytujących / wysysających duszę z człowieka doświadczeń – pamiętam, kiedy przenosiłam się do nowego miejsca w Londynie i razem z moją współlokatorką spakowałyśmy cały nasz dobytek życiowy w kilka toreb na śmieci. Kiedy już przydźwigałyśmy wszystko na czwarte piętro naszego budynku (który, tak dla ułatwienia życia, miał jedne z najbardziej stromych schodów, po których wchodziłam), nie wiedziałyśmy, czy dalej żyjemy, czy już umarłyśmy. W każdym razie, chociaż przeprowadzki nie należą do super rozrywkowych zajęć, to tym razem nie mogę się już doczekać nowego mieszkania – pierwszy raz będę mieć swoje małe “biuro” (czyli po prostu biurko i krzesło haha). Łuhuhuuh!

revolvemajorelle-3

Since this week I’m going to be wearing sweats and have my hair in a bun 99% of the time, I thought I’m gonna show you today more presentable version of myself. My favorite dress + my favorite shoes. The dress I’m wearing is from MAJORELLE via Revolve (the heels are as well – click here) and I just noticed I’m wearing it the wrong way on the photos (I looked at the model on the website). Oopsies. Oh and by the way, after I move, I’m going to (finally!) do a huge thrift-shopping trip – it’s something I’ve been looking forward to for ages! Hopefully I’ll get some really nice clothes I can show you! Have a great week guys!

Z racji tego, że w tym tygodniu przez 99% czasu będę chodzić w dresach i z koczkiem na głowie, pomyślałam, że dzisiaj pokażę Wam bardziej reprezentacyjną wersję siebie. Sukienka, którą mam na sobie jest z MAJORELLE  (dostępna na Revolve) i właśnie zauważyłam, że ubrałam ją w zły sposób (zobaczyłam zdjęcie modelki). Ups. A, właśnie! Po przeprowadzce, mam zamiar W KOŃCU udać się na jakieś łowy ciucholandowe – strasznie mi brakuje mojej krakowskiej Bigi (second-handu, w którym się zaopatrywałam przez lata – tak dla niewtajemniczonych), ale myślę, że tutaj też coś znajdę – i może nagram coś na Youtuba 🙂 Miłego tygodnia!

     DSC09927DSC09880DSC09918

wearing

MAJORELLE Salsa dress via Revolve

RAYE Beanie Heel with Pearl via Revolve

 

Share:

24 Comments

 1. January 30, 2017 / 11:50 am

  Zazdroszcze pogody!!!! W Polsce trzeba jeszcze trochę poczekać na noszenie zwiewnych ubran???????????????? ???????????????? pięknie wyglądasz ale to jak zawsze ????????????????

 2. marta
  January 30, 2017 / 12:15 pm

  Wow, świetnie wyglądasz! Czy Ty tutaj masz stanik? Bo wow wow wow 😀

  • Pyreta
   February 4, 2017 / 3:17 pm

   No podbijam pytanie, bo wow wow!!

  • weronika
   Author
   February 28, 2017 / 8:30 am

   hahahah nie mam XD

 3. Wiktoria
  January 30, 2017 / 12:26 pm

  Hej Weronika 🙂 Moim zdaniem super wyglądasz w tej sukience, nawet jeśli modelka nosiła ją inaczej 😛
  A co do przeprowadzki, to na stałe przenosisz sie do LA? Pozdr <3

  • bbika
   February 15, 2017 / 7:13 am

   Też się zastanawiam 🙂 Zrobisz dla nas jakiś update? A najlepiej połączony z apartment tour jak się zadomowicie? 🙂

 4. Wiki
  January 30, 2017 / 12:55 pm

  Wyglądasz przepięknie!!!!????????❤

 5. January 30, 2017 / 2:45 pm

  cudowna! i gratulacje i powodzenia 🙂

 6. Sylwia
  January 31, 2017 / 12:11 am

  z moją przeprowadzką na studia było podobnie, wielkie zamieszanie połączone z ekscytacją 😉 Przepiękna sukienka i to słońce, ktorego w Krakowie brakuje 🙁
  Do której bigi chodziłaś? Zastanawiam się, która ma najlepsze zaopatrzenie.

  Pozdrawiam :*

 7. jb
  January 31, 2017 / 9:54 am

  Hej Piękna!
  Super, rewelacja, fenomenalna, fantastyczna – te słowa absolutnie nie oddają tego co widać na zdjęciach.
  Wydaje mi się, że to modelka się pomyliła.
  Przeprowadzki są wkalkulowane w Twój życiorys.
  Czybyś opuszczała Kraków?
  pozdr

 8. xxx
  February 2, 2017 / 10:19 am

  Weronika, mogłabyś powiedzieć do którego “oddziału” Bigi chodziłaś? 😀

 9. Michelle
  February 4, 2017 / 1:26 pm

  You like like Jennifer Love Hewitt 😀 Does anyone else agree with me on that one too ?

 10. February 6, 2017 / 3:58 am

  Śliczna sukienka <3 też chcę już słońce i upały 😛 pozdrawiam z Madrytu!!

 11. Anonymous
  February 7, 2017 / 3:11 am

  Kochana jakim aparatem robisz zdjęcia ? 🙂

  • weronika
   Author
   February 28, 2017 / 8:27 am

   sony a7sII

 12. February 7, 2017 / 11:27 am

  Prześliczna sukienka!

 13. February 16, 2017 / 5:43 am

  wygladasz fantastycznie! x

 14. Anonymous
  February 19, 2017 / 4:09 am

  Haha, nareszcie zdradziłaś w jakim to second-handzie znajdowałaś takie perełki 🙂 Muszę w takim razie wybrać się na polowanie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.